REKLAMA PRZESTRZENNA

 

 

Atrakcyjna reklama zewnętrza to skuteczny sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów do Twojego przedsiębiorstwa. Niestety, warunki atmosferyczne mają negatywny wpływ na wyeksponowane banery, co przekłada się często na wyższy koszt tego typu realizacji. Dlatego doskonałą alternatywą będą litery i loga 3D ze styroduru, które możesz u nas zamówić! Produkt ma niezwykle wszechstronne zastosowanie i można montować go zarówno na ścianę wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Styrodur jest materiałem powszechnie wykorzystywanym w budownictwie, przede wszystkim do ocieplania elewacji. Cechuje go mała nasiąkliwość, przez co jest odporny na wilgoć. Litery i loga 3D wykonane z tego niepozornego tworzywa prezentują się znakomicie, dlatego cieszą się rosnącą popularnością w branży reklamowej oraz wnętrzarskiej. U nas możesz zamówić je również w połączeniu z plexi, pcw, dibondem, sklejką - kolejnymi materiałami o wszechstronnym zastosowaniu. Litery ze styroduru nie są jednak zarezerwowane wyłącznie do celów marketingowych! Dzięki atrakcyjnej cenie i ogromnej dowolności wzorów i kolorów, możesz zamówić je także do własnego domu! Z pomocą liter z dodatkiem innych materiałów lub bez udekorujesz ścianę w dowolnym pomieszczeniu – niskim kosztem.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LITERY ZE STYRODURU?

W naszym biurze możesz zamówić dowolne litery i loga 3D, samodzielnie określając ich poszczególne parametry. Zarówno styrodur jak i plexi, PCW, dibond, sklejka to materiały bardzo łatwe w obróbce, które można wycinać w dowolne wzory, tworząc wspaniałe dekoracje. Litery ze styroduru są bardzo tanie w produkcji, dzięki temu możemy zaoferować Ci przystępne ceny na wszystkie realizacje! Jednak największą zaletą liter ze styroduru realizowanych przez firmę FREZ-GRAW jest wysoka jakość. Spieniony polistyren, z którego są one sporządzane może być umieszczany na ścianach zewnętrznych, bez obawy o pogodę za oknem.

Nasze produkty są malowane najwyższej jakości farbami akrylowymi, ktorych kolor możecie wybrać z naszej palety lub po uzgodnieniu możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL. Lica z materiałów takich jak plexi, dibond, sklejka, PCW dobrze zachowują się wystawione na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, równocześnie dodając napisom atrakcyjności. Litery i loga ze styroduru warto też wykorzystać jako niebanalną dekorację mieszkania. Doskonale będą się prezentować właściwie w każdym pomieszczeniu, również w łazience, dzięki odporności styroduru na wilgoć. W FREZ-GRAW litery ze styroduru dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego z powodzeniem dostosujesz zakup do rozmiaru ściany. 

 

Jako profesjonaliści podchodzący do każdego zlecenia indywidualnie, zdobyliśmy pozytywne recenzje od wszystkich odbiorców usług. Nasi klienci docenili nie tylko najwyższą jakość liter i logotypów 3D, ale też sposób, w jaki prowadzimy nasz biznes. Zawsze przestrzegamy podanych terminów realizacji zleceń, dokładamy wszelkich starań, aby każdy zainteresowany został obsłużony w możliwie krótkim czasie. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i starannie wyselekcjonowanego styroduru, plexi i innych materiałów. Malujemy tylko wysokiej jakości farbami akrylowymi. 

Zapraszamy do współpracy za równo klientów indywidualnuch jak i firmy.

Jesteśmy gotowi do współpracy!

Maszyny grzeją się do pracy

 

KONTAKT

 

+48 576 614 641

frezgraw@gmail.com

CIEKAWE LINKI

fi

 

ADRES

Biuro:

08-400 Garwolin,

ul. Kościuszki 6/6

 

Produkcja:

08-400 Garwolin

ul. Klonowa 48

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.